جستجو کردن

درباره لامرد سیستم

درباره لامرد سیستم

ما در شرکت تجاری لامرد سیستم از سال ۸۲ فعالیت خود را در زمینه وارات قعطات کامپیوتر شروع کردیم. اکنون با ۲۰ سال تجربه در بازار کامپیوتر، لپ‌تاپ، سرور و سایر قطعات و تجهیزات کامپیوتر در خدمت شما هستیم.

ما یک تیم از افراد با تجربه و با اهداف مشترک هستیم که به دنبال ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و ارزش افزوده برای مشتریان خود هستیم.
شرکت لامرد سیستم یک شرکت فناوری اطلاعاتی است که در زمینه ارائه خدمات و راهکارهای نوین فناوری اطلاعات به شرکت‌ها و سازمان‌ها فعالیت می‌کند.
ما در لامرد سیستم بر تلاشیم که به ارائه خدمات با کیفیت و حرفه‌ای متعهد باشیم. تیم ما از افرادی با تجربه، متعهد و با استعداد تشکیل شده است که همواره به دنبال یادگیری و بهبود مداوم هستند.
ما همواره سعی می‌کنیم تا با به کارگیری روش‌های نوین و استفاده از بهترین تجهیزات و ابزارها، بهترین خدمات را به مشتریان خود ارائه دهیم.

از جمله اهداف و خط مشی‌های ما در لامرد سیستم می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • بهترین قیمت
  • بالاترین کیفیت
  • خدمات پس از فروش مطمئن
  • احترام متقابل

ما با استفاده از آخرین تکنولوژی‌ها و بهره‌گیری از تخصص و تجربه اعضای تیم، سعی در ایجاد تجربه کاربری بهتر و رضایت بیشتر مشتریان خود داریم.
و همچنین ما با تکیه بر تخصص و تجربه اعضای مجرب و قدرتمند تیم خود، به بهبود و ارتقاء فرآیندهای کسب و کار شرکت‌ها کمک می‌کنیم.
ما با بکارگیری تکنولوژی‌های پیشرفته و به روز دنیا، به شرکت‌ها کمک می‌کنیم تا در محیطی رقابتی و پویا، بهبود و ارتقاء پایداری کسب و کار خود را تجربه کنند.
اگر به دنبال راهکارهای نوین و بهینه برای کسب و کار خود هستید، با شرکت لامرد سیستم تماس بگیرید. ما همواره در خدمت شما هستیم.

هدف ما ارائه خدمات و محصولات با کیفیت و نوآورانه به مشتریانمان است. از آنجا که ما به خوبی می‌دانیم که رضایت مشتریان چه اهمیتی دارد، همواره در تمامی مراحل کار خود به بهبود و ارتقاء کیفیت خدمات و محصولاتمان توجه داریم.

امیدواریم بتوانیم با تکیه بر تخصص و تجربه، خدماتی شایسته‌ی مشتریان عزیز ارائه کنیم و گامی در جهت تامین کالاهای الکترونیک ایران عزیزمان برداریم.
ما در لامرد سیستم تلاش می‌کنیم با کمک تیم تخصصی فروش، محتوا و پشتیبانی مطلوب، بستر مناسبی را جهت انتخاب به‌روزترین محصولات در اختیار شما بگذاریم تا بتوانید سریع‌تر، ساده‌تر و با اطمینان بیشتر از خرید خود لذت ببرید.
این اطمینان را به شما می‌دهیم که تمامی محصولات لامرد سیستم، با همکاری معتبرترین شرکت‌های گارانتی موجود در بازار عرضه می‌شود.
امیدواریم اطمینان شما برای شما تجربه خوبی را حاصل کند.

برای ارتباط بیشتر با ما می‌توانید شبکه‌های اجتماعی ما را نبال کنید.
اگر سوال یا پیشنهادی دارید، لطفا با ما تماس بگیرید. ما همیشه آماده پاسخگویی به شما هستیم.

با تشکر،
شرکت تجاری لامرد سیستم

جستجو
×